top of page
feather-gb5ef7e8b9_1920.jpg

 Možnosti podpory

S rokem 2023 již neobjednávám na měsíce dopředu. Ozvěte se, když to budete potřebovat/ cítit, viz nabídka dole na stránce a něco vymyslíme. V minulosti jsem objednávala na měsíce dopředu a musela tak v podpoře odmítat řadu zajímavých osob s potenciálem. Někteří lidé čekali dlouhé měsíce, v poslední době i roky.
Na některé se nedostalo. Tento způsob pro mě nebyl již nebyl více v souladu s co nejvíce přirozeným plynutím života, jehož součástí je i synchronicita.

Aktuálně je mou nejčastější formou pomoci druhým "vhled", který je časově a místně neomezený. Setkání nyní probíhají a budou probíhat pouze v omezeném množství - viz podrobnosti níže.

Je to již 10 let, co pomáhám ve vlastní praxi lidem, nejprve jako psycholog, dnes bych se nazvala spíše "průvodcem". Na začátku jsem šla více klinickým směrem, věnovala se psychózám, jiným psychickým nemocem a poruchám i domácí hospicové péči. Později hojně vztahovým - rodinným/partnerským záležitostem, z čehož vznikly dvě knihy, a nakonec více a více přesahově. Každá oblast mi na Cestě růstu něco přinesla. Nyní ke všemu přistupuji "shora dolů", vše je obsaženo v energii Všeho. Svého psychologického základu si stále vážím, ale vnímám jej již řadu let jako "vrstvu", kterou v sobě zahrnuje a kterou přesahuje duchovní rovina. Pro mě do růstu patří vše - tělo, psychika i naše duše a její Plán. Vše je důležité.

Osobní transformace proměňovala způsoby mé práce, až se ustálila na podpoře lidem na duchovní Cestě či duchovnu se otevírajícím, které však netrápí vážné psychické potíže. I na duchovní cestě jsou tématem vztahy, zdraví, práce, smysl života, seberozvoj aj. Rozdíl je v perspektivě vnimání, přístupu i možnostech.

Při práci používám dar vidění a vnímání, předchozí zkušenosti, konstelace, čtení
z fotografií, jógu, meditace, energetické léčení, vykládací karty, šamanský buben aj. Každé setkání/vhled jsou jiné, přizpůsobené člověku, který přichází/píše.

Zvolíte-li variantu "vhled" ráda Vám zodpovím jakékoli téma, které Vás trápí/zajímá a přejete si je vyřešit nebo mu porozumět, jako jsou vztahy, zdraví, práce, nalezení sebe a své Cesty - cokoli  z osobního i duchovního růstu.

Pokud zvolíte tuto variantu, zašlete prosím na email popis toho, co si přejete ozřejmit, své datum narození - pokud Vás zajímají konstelace narození a jejich možnosti/vývzy (budete-li řešit jinou osobu její datum - není však podmínkou) a co nejnovější fotografii. Možný je také vhled do minulých energií, např. dětství či obecně kamkoli nazpět.

Na fotografiích vidím emoční zranění, příčiny a podstatu potíží, stav energetických center, možnosti změny a řešení i mnoho dalšího.

Nechtějte po mně prosím prioritně predikce budoucnosti, neboť nechci výrazně ovlivňovat ničí podvědomí a směr. Mohu do vhledu zahrnout aspekty jako např. jak se může určitý vztah/práce vyvíjet do budoucna, či jaké potíže/výzvy se mohou objevit - a je možné to do vhledu zahrnout. Řídím se však striktně vnitřním vedením, co sdělovat a co ne. Pamatujte vždy, že jste to vy, kdo je odpovědný za své volby a máte možnost utvářet svou budoucnost, zatímco predikce u mnohých vedou k pasivitě.

Mým stálým společníkem je fena vipeta Doreen (*2021), velmi přátelská a moudrá bytost. Její foto můžete vidět zde i na mém Facebooku Bright Future Dimension.

Vybrali-li jste si formu setkání a potřebujete zrušit, učiňte tak pro bezplatné rušení nejpozději 24 hodin předem. V opačném případě se částka hradí celá, děkuji
za pochopení.

bottom of page