VAŠE REFERENCE A DOJMY

ZA VŠECHNY VAŠE ZPRÁVY A TELEFONÁTY MOC DĚKUJI A VELMI SI TOHO VÁŽÍM. JE TO PRO MĚ UKAZATEL TOHO, ŽE MOJE PRÁCE POMÁHÁ A MÁ SMYSL.

NÁZORY NĚKTERÝCH KLIENTŮ NALEZNETE ZDE:

https://www.znamylekar.cz/veronika-neumannova-rozena-stixova/psycholog-psychoterapeut/praha#profile-opinions

Z DALŠÍCH EMAILŮ OD VÁS (REAKCE NA KNIHU STRACH Z OPUŠTĚNÍ):

"Četl jsem Vaši knihu "Strach z opuštění" za kterou Vám moc a moc děkuji! Pochopil jsem díky ní, že to jak se cítím, prožívá i spousta jiných lidí, našel jsem kořeny těchto pocitů, mnohem více věřím sám sobě a méně žárlím, a když manželce pípne SMS zpráva, nepanikařím, nepředstavuji si, že je mi nevěrná a začal jsem jí konečně věřit, za což Vám moc děkuji!" L.H.

"Od partnera jsem dostala k přečtení Vaší knížku, jelikož měl pocit, že by mi mohla velmi dát. Nejprve jsem se zlobila, ale...Mám pocit, že kniha je o mně a mnoho jsem si díky ní uvědomila a stále uvědomuji. Moc mi pomáhá, děkuji!" Z.K.

"Milá Veroniko, Vaši knihu jsem si koupila už před časem, ale teprve včera jsem se do ní poprvé začetla. Vidím se v každém slově, v každé větě. Děkuji, že jste pro nás, kteří trpíme strachem z opuštění, toto napsala. L.V."

"Přečetl jsem Vaši knihu a je tak z 80 % o mně. Konečně jsem pochopil, co cítím a proč. Zkouším postupy z knihy, medituji a vidím, že se všechno skutečně mění k lepšímu. Jako bych se znovu narodil a dostal příležitost žít jinak." A.K."

"V knize jsem si podtrhala skoro všechno a konečně nyní mohu pochopit, co se ve mně odehrávalo a odehrává a můžu s tím i něco udělat. Děkuji! B.M."

"

​© 2018 by Veronika Neumannová

  • LinkedIn Sociální Icon
  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • White Google+ Icon