Seznamte se
s Veronikou

Vystudovaný psycholog s holistickým přístupem, mistr reiki, autor knih, 17 let praktikující jógu a meditace

Jmenuji se Veronika Neumannová,
narodila jsem se 25. 12. 1986 do zatíženého rodu otce i matky, numerologicky na pomezí vibrací 33 a 34/7. Uzdravováním sebe i rodů rodičů se mi otevřela cesta pomoci druhým, které se intuitivně věnuji od svých 16 let.
Od dětství mne provázely prožitky spirituálního rázu, kterých jsem se ale tehdy bála a nerozuměla jim. Své schopnosti jsem potlačila, nechtěla je.
Zvolna jsem se duchovní Cestě začala otevírat v 18 letech, vědomě ji uchopuji od svých 20 let. Praktikovala jsem jógu, meditace, nasávala informace z různých zdrojů a vnímala, které rezonují s mým nitrem. V roce 2010 jsem se stala mistrem reiki. 

V roce 2012 jsem se stala PhDr. klinické psychologie a ještě pár let šla cestou PhD. na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, než jsem se definitivně rozhodla, že cesta vědeckého bádání, byť jednu mou část osobnosti velmi naplňující, není tou pravou profesní cestou pro mne. Zájem o studování různých oborů mi ale zůstal. Vzdělávám se celý život, zajímám se o různorodá odvětví jako jsou medicína, biochemie, kvantová fyzika, epigenetika, jiné kultury, psychosomatika, astrologie a numerologie, jóga jako celostní systém, homeopatie, Bachovy esence, bylinky, sport, kynologie, ekologie a ochrana zvířat, celostní přístupy k léčení.
Od roku 2013 působím ve své praxi, kde jsem se dříve věnovala především léčení emočních zranění, nyní svůj přístup zaměřuji nikoli na "problém a jeho řešení", nýbrž 
na "celostní růst".
V roce 2017 vyšla kniha Strach z opuštění a v roce 2020 kniha Konec utrpení v rodinách a vztazích.

Jsem milující manželkou, matkou a milovnicí všeho živého.

IMG_20220106_135130_-_kopie-removebg-preview (3).png