top of page

Vystudovala jsem psychologii, stala se mistrem reiki, napsala knihy, vytvořila meditace.

17 let jsem na duchovní Cestě, která vede 
od Veroniky přes Já až k Universálnímu Vědomí.

Čím déle jsem na Cestě, tím větší cítím pokoru, neboť dochází k nekonečnému otevírání nových a dosud nepoznaných dimenzí.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Na tomto světě nesu jméno Veronika Neumannová. 
Vstoupila jsem 25. 12. 1986 do zatíženého rodu otce i matky, numerologicky na pomezí vibrací 33 a 34/7. Uzdravováním sebe i rodů rodičů se mi otevřela cesta pomoci druhým, které se intuitivně věnuji od svých 16 let.
Od dětství vím, že neexistuje jen jeden život, jen hmota beze smyslu. Prožila jsem mnoho spirituálního a byly chvíle, kdy jsem se i bála. Přesto jsem vnímala, že nejsem sama, že mám podporu na mé Cestě.
Vědomě jsem se duchovní Cestě začala otevírat v 18-20 letech. Praktikovala jsem jógu, meditace, nasávala informace z různých zdrojů a vnímala, které rezonují s mým nitrem. V roce 2010 jsem završila reiki učení jako Mistr. 

V roce 2012 jsem se stala PhDr. klinické psychologie a ještě pár let šla cestou PhD. na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, než jsem se definitivně rozhodla, že cesta vědeckého bádání, byť jednu mou část osobnosti velmi naplňující, není tou pravou profesní cestou pro mne. Zájem o studování různých oborů mi ale zůstal.

Část mé osobnosti se ráda rozvíjí a posouvá kupředu, a tak se dále zajímám o různorodá odvětví jako jsou medicína, biochemie, kvantová fyzika, epigenetika, rozdílné kultury, psychosomatika, astrologie a numerologie, jóga jako celostní systém, homeopatie, Bachovy esence, bylinky, sport, kynologie, ekologie a ochrana zvířat, šamanismus, celostní přístupy k léčení. Vnímám kolektivní energie a dělám to, k čemu cítím, že jsem v daný čas vedena.
Od roku 2013 působím ve své praxi, kde jsem se dříve věnovala především léčení těla, psychických nemocí a poruch, emočních zranění i somatických potíží. Poslední roky jsem začala vnímat potřebu změny náplně mé práce. 

Přes celostní přístup mě to dovedlo až sem - k podpoře těch, kteří jsou
na duchovních Cestách a žijí zároveń své životy s jejich lekcemi a výzvami, a také k podpoře pracovníků světla.
V roce 2017 vyšla kniha Strach z opuštění a v roce 2020 kniha Konec utrpení v rodinách a vztazích. Tyto knihy vám mohou pomoci mnohé pochopit, propojit i změnit. Dále vznikly vedené meditace, které můžete nalézt na Youtube kanále Veronika Neumannová.

Jsem milující manželkou, matkou a milovnicí přírody a zvířat. 

Zajímají-li Tě zkušenosti a prožitky mých klientů, podívej se na některé z nich na úvodní stránce Vítejte zcela dole.

IMG_20230122_221505-removebg-preview - kopie.png
bottom of page