ČAS PRO SETKÁNÍ

     PRACOVNÍ DNY  9:00-14:00, úterky 9:00-16:15

     dle dohody VÍKEND

     

​     CENÍK

 

 • Individuální setkání              1200 Kč/ 55 min (delší setkání dohodou)

 • Setkání pro partnery             1800 Kč/ 60 min (cena za oba)

 • Hojení emočních zranění*     2500 Kč/ 120 minut

 • Skype konzultace                  1000 Kč/ 50 min

 • Emailová konzultace             800 Kč (rozsah A4 a více)

 • Příplatek za víkend                100% navýšení oproti běžné ceně                                                                  (*Příplatek nebude platit pro Skype po dobu                                                  trvání karantény, na email se příplatky                                                            nevztahují ani při běžné situaci).

 • Výjimečný termín do 72 hodin      2200 Kč/ 55 minut 

      (poptejte prosím přes SMS nebo email, počet míst je omezen)

 • Důležité upozornění: Zrušení termínu alespoň 24 hodin předem, a v případě dvou rezervovaných hodin alespoň 2 dny předem (dále viz upozornění níže) je bezplatné.

 První individuální setkání je v délce 60 minutdalší setkání pak 55 minut. Je to proto, že chvíli trvá, než se rozloučíme a dalším klientům tak nenabíhá zpoždění začátku jejich setkání.

Nápoje dle výběru (káva, čaj, voda) samozřejmostí.

*Hojení emočních zranění je technika, která probíhá v relaxovaném stavu (není to hypnóza ani nekontrolované otevření traumatu), při které se přes tělo uvolňují emoce spojené s určitými událostmi v minulosti, které jsou příčinou potíží v přítomnosti. Pracuje se s dechem a stabilizací, pochopením trans-generačních přenosů a s osobními tématy.

Zároveň dochází k proměně (přenastavení) negativních a nefunkčních vzorců, programů či přesvědčení na takové, které podporují zdravé fungování a osobní růst ve světě mezi lidmi. Poté každý individuálně získává domů doporučená další cvičení a postupy pro ukotvení a upevnění změn. 

Techniky se není třeba obávat, je individuálně přizpůsobena dle zážitků nebo hloubky problému daného člověka. Přistupuje se k ní rovněž individuálně ve chvíli, kdy je člověk připraven změny přijmout a aplikovat je do svého života.

Výsledkem je pocit lehkosti, svobody, pochopení, vnitřního míru, neutrality emocí nebo prožitek lásky, která byla do té doby blokována bolestí. Tam, kde byla bolest, je poté klid, a zároveň dochází k výrazné proměně způsobu vnímání sebe, svého života a prožívání.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Pokud nemůžete přijít, prosím omluvte se v pracovní dny 24 hodin předem, v případě, že jste objednáni na dvouhodinovou techniku 48 hodin předem, pokud jste objednáni na pondělí, nejpozději v sobotu před pondělkem, aby setkání mohl využít jiný zájemce. V tomto případě je zrušení bezplatné. V případě rušení pozdě či neúčasti bez omluvy, prosím počítejte s tím, že částka se hradí celá. 

Děkuji za pochopení a zodpovědný přístup.

​© 2018 by Veronika Neumannová

 • LinkedIn Sociální Icon
 • w-facebook
 • Twitter Clean
 • White Google+ Icon