ČAS PRO SETKÁNÍ a CENÍK

     PRACOVNÍ DNY  09:30-15:30

     Skype konzultace a osobní konzultace jsou

     po dohodě možné i po 16. hodině a o víkendu.

    

​     CENÍK od 1.9.2020

 

  • Individuální setkání              1300 Kč/ 55 min (delší setkání dohodou)

  • Setkání pro partnery             1800 Kč/ 60 min (cena za oba)

  • Hojení emočních zranění*     2600 Kč/ 120 minut

  • Skype konzultace                  1100 Kč/ 50 min

  • Emailová konzultace             900 Kč (rozsah A4 a více)                                                             

  • Výjimečný termín do 72 hodin      2300 Kč/ 55 minut

  • Víkend příplatek +500 Kč k běžné ceně.

     

  • Důležité upozornění: Zrušení termínu alespoň 24 hodin předem, a v případě dvou rezervovaných hodin alespoň 2 dny předem (dále viz upozornění níže) je bezplatné.

Nápoje dle výběru (káva, čaj, voda) samozřejmostí.

*Hojení emočních zranění je technika, která probíhá v relaxovaném stavu (není to hypnóza ani nekontrolované otevření traumatu), při které se přes tělo uvolňují emoce spojené s určitými událostmi v minulosti, které jsou příčinou potíží v přítomnosti. Pracuje se s dechem a stabilizací, pochopením trans-generačních přenosů a s osobními tématy.

Zároveň dochází k proměně (přenastavení) negativních a nefunkčních vzorců, programů či přesvědčení na takové, které podporují zdravé fungování a osobní růst ve světě mezi lidmi. Poté každý individuálně získává domů doporučená další cvičení a postupy pro ukotvení a upevnění změn. 

Techniky se není třeba obávat, je individuálně přizpůsobena dle zážitků nebo hloubky problému daného člověka. Přistupuje se k ní rovněž individuálně ve chvíli, kdy je člověk připraven změny přijmout a aplikovat je do svého života.

Výsledkem je pocit lehkosti, svobody, pochopení, vnitřního míru, neutrality emocí nebo prožitek lásky, která byla do té doby blokována bolestí. Tam, kde byla bolest, je poté klid, a zároveň dochází k výrazné proměně způsobu vnímání sebe, svého života a prožívání.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Pokud nemůžete přijít, prosím omluvte se v pracovní dny 24 hodin předem, v případě, že jste objednáni na dvouhodinovou techniku 48 hodin předem, pokud jste objednáni na pondělí, nejpozději v sobotu před pondělkem, aby setkání mohl využít jiný zájemce. V tomto případě je zrušení bezplatné. V případě rušení pozdě či neúčasti bez omluvy, prosím počítejte s tím, že částka se hradí celá. 

Děkuji za pochopení a zodpovědný přístup.

​© 2018 by Veronika Neumannová